اخبار خودرو

نخستین تصاویر فیس لیفت MVM X22 منتشر شد

خودروی MVM X22 یکی از خودروهای چینی محبوب در بازار خودروهای خارجی ایران است که محصول سال ۲۰۱۶ میلادی بوده و از آن زمان در ایران و کشورهای آمریکای لاتین و به ویژه در اروپا در کشور ایتالیا، رونق زیادی داشته است. اما چیزی که اکنون این خودرو را مجدد در مرکز توجه قرار می دهد، فیس لیفت MVM X22 است که به احتمال زیادی در آینده ای نزدیک وارد بازار جهانی و همین طور بازار کشور ما خواهد شد.

با ایرانی کار همراه باشید تا ببینیم فیس لیفت MVM X22 چه تغییراتی را نسبت به مدل اصلی خود دارد.

فیس لیفت MVM X22

فیس لیفت MVM X22 که نام دیگر آن نیز ۳X plus است به زودی به بازار جهانی راه خواهد یافت. اما چیزی که در تصاویر منتشر شده از این خودرو می بنییم، شباهت قابل توجه آن به هیوندای سانتافه است و به نظر می رسد که خودروساز چینی، کمی میل به کپی برداری از این محصول داشته است.

فیس لیفت MVM X22

اگر به بخش کناری خودرو بنگریم، در طراحی درب ها و خطوط کناری، تغییرات آن چنانی و قابل توجهی در این نمونه جدید دیده نمی شود. اما در بخش پشتی خودرو، ترکیب اگزوز با سپر قابل توجه است که در خودروی MVM X22 اصلی مجزا دیده می شد. به علاوه در این محصول جدید ام وی ام، دو اگزوز می بینیم که خود شکلی جالب دارند.

فیس لیفت MVM X22

در خصوص مشخصات فنی تغییرات قابل توجهی وجود ندارد و این خودرو برند چری نیز از همان موتور ۱۵۰۰ سی سی برخوردار خواهد بود. اگر چه تا زمان انتشار رسمی اطلاعات این محصول فیس لیفت شده، نمی توان به طور دقیق و قطعی از ویژگی های فنی آن و عدم تغییرات در آن ها، سخن گفت. اما چیزی که تجربیات نشان می دهد عدم تغییرات آن چنانی در مشخصات فنی در نمونه های فیس لیفت شده، به ویژه خودروهای چینی است و احتمالا در این مرتبه نیز با چنین چیزی مواجه خواهیم بود.

فیس لیفت MVM X22

به بخش کابین که وارد شویم، نخستین تغییر قابل توجه، تعویض فرمان استاندارد با فرمان D شکل است که بیش از هر چیزی در تغییرات کابین جلب نظر می کند. به جز آن، در داشبورد نیز دکمه ها طراحی متفاوتی پیدا کرده و نمایشگر نیز ابعاد بزرگتری دارد. اگر به دریچه های خروجی هوا بنگریم، در این بخش نیز تفاوت هایی با ام وی ام X22 دیده می شود.

باید منتظر ماند و دید با ورود این خودروی تغییر یافته به خیابان های کشور، تا چه اندازه از آن استقبال خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا