اخبار خودرو

مزدا CX-5 دیزل چقدر برای شما هزینه دارد؟

برمیگردیم به نمایشگاه خودرو نیویورک در آوریل امسال، زمانی که خودرو شاسی بلند دیزلی مزدا رونمایی شد و گفته شده بود که در تابستان امسال قرار است به فروش برسد. اما این کمپانی هزینه نهایی این خودرو را اعلام نکرده بود.خودرو مزدا CX-5 سیگنیچر ۲۰۱۹ به یک پیشرانه SKYACTIV-D با حجم ۲.۲ لیتری مجهز است و قیمتی که برای این خودرو در نظر گرفته ایند تا در آینده نزدیک در فروشگاه ها به فروش برسد ۴۵,۹۵۰ دلار است. گارانتی این خودرو در آمریکای شمالی معادل ۲ سال یا ۳۲ هزار کیلومتر است. همانطور که قبلا گزارش شده است، پیشرانه دیزلی منحصرا برای بالاترین تریم این خودرو موجود میباشد. پس اگر شما امیدوار بودید که میتونید یک خودرو به صرفه با پیشرانه ایی که سوخت ارزان قیمت مصرف میکنید میخرید، اشتباه فکر کردید.
بنظر شما پیشرانه این خودرو چه قدرتی را تولید میکند؟
پیشرانه SKYACTIV-D تویین توربو قدرتی معادل ۱۶۸ اسب بخار در دور موتور ۴۰۰۰ و گشتاوری معادل ۲۹۰ پوند در دور موتور ۲۰۰۰ تولید میکند. سیستم i-ACTIV تمام چرخ متحرک و جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک مسئول انتقال قدرت این خودرو میباشد. مصرف سوخت این خودرو به طور متوسط ۸.۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر میباشد. در حالی که پیشرانه دیزلی تویین توربو مصرف بهینه ایی نسبت به پیشرانه بنزینی دارد ( ۹.۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر ) اما قدرت نسبتا کمتری دارد. ( پیشرانه بنزینی دارای قدرت ۲۵۰ اسب بخار و گشتاور ۳۱۰ پوند میباشد )
تریم سیگنیچر این خودرو یگ تریم لوکس محسوب میشود که شامل آپشن هایی مپل تودوزی چرم ناپا و چوب اباکی، پردازش نور محیط و هدآپ دیسپلی میباشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا