اخبار خودرواطلاعیه‌های فروش

نتایج ثبت نام مرحله سوم عرضه یکپارچه خودرو اعلام شد

نتایج ثبت نام در مرحله سوم در سامانه یکپارچه فروش اعلام شد. در فرآیند ثبت نام در این سامانه که به مدت ۴ روز و از ۱۶ تا ۱۹ شهریورماه انجام شد، بیش از ۶ میلیون متقاضی برای حدود ۶۰ هزار خودروی عرضه شده توسط خودروسازان خصوصی و دولتی ثبت نام کردند.

نتایج ثبت نام مرحله سوم عرضه یکپارچه خودرو اعلام شد

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بیش از ۹۷ درصد از نام نویسی سومین دوره سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برای محصولات ایران خودرو بوده است.

امید قالیباف افزود: در سومین دوره نام نویسی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو که ساعت ۱۶ نوزدهم شهریور به پایان رسید ۶ میلیون و ۶۸۴ هزار و ۳۸۴ نفر ثبت نام کردند که از این میزان ۳۶۴ هزار و ۲ نفر یعنی معادل ۵ و چهار دهم درصد متقاضی طرح جوانی جمعیت و ۱۲۴ هزار و ۵۶۹ نفر معادل، یک و نه دهم نفر، متقاضی طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده بوده‌اند.

سخنگوی وزارت صمت گفت: در این مرحله به دلیل خروج محصولات سایپا غیر از ساینا اس از قرعه‌کشی تنها ۱.۲ درصد متقاضی خودروهای شرکت سایپا بودند و بیش از ۹۷ درصد ثبت‌نام کنندگان در سامانه یکپارچه متقاضی محصولات ایران خودرو بودند.

ایران خودرو در این دوره خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ ۲، رانا پلاس TU5P سقف شیشه ای و گیربکس ۶ سرعته، سورن پلاس جدید، پارس سال با موتورXU۷P، پارس TU۵ و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک را به صورت فروش فوق العاده با موعد تحویل ۳ ماهه عرضه کرد. همچنین این طرح به صورت فروش فوق العاده برای قانون حمایت از خانواده و جوانی و جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده هم برگزار شد.

پیش فروش با موعد تحویل خرداد و تیر ۱۴۰۲ برای خودروهای تارا دستی، تارا اتوماتیک، دنا پلاس توربو شارژ دستی با گیربکس ۶ سرعته و فرمان برقی و دنا + (پلاس) توربوشارژ اتوماتیک نیز در دو طرح معمولی و قانون جوانی در این مرحله از قرعه کشی وجود داشت.

در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده ایران خودرو محصولات پژو ۲۰۶ تیپ ۲، رانا پلاس TU5P سقف شیشه ای و گیربکس ۶ سرعته، سورن پلاس جدید، پارس سال با موتورXU۷P، پارس TU۵ و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک را با موعد تحویل سه ماه پس از واریز وجه نهایی و با قیمت روز عرضه کرد. این شرایط در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده برای خودروهای تارا دستی، تارا اتوماتیک، دنا پلاس توربو شارژ دستی با گیربکس ۶ سرعته و فرمان برقی و دنا + (پلاس) توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل خرداد و تیر ۱۴۰۲وجود داشت.

در سومین دور فروش یکپارچه خودرو ساینا اس تنها محصول سایپا بود که از طریق قرعه کشی عرضه شد و سایر محصولات عرضه شده این شرکت بدون قرعه کشی به متقاضیان فروخته شدند.

در طرح فروش فوق‌العاده ویژه متقاضیان عادی و طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خودرو ساینا اس با تحویل ۹۰روزه عرضه شد.همچنین در طرح پیش یکساله ویژه متقاضیان عادی و طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خودرو ساینا اس با موعد تحویل اردیبهشت الی تیرماه ۱۴۰۲ به فروش رسید.

بر اساس بخشنامه، سایپا در قالب فروش فوق‌العاده ویژه متقاضیان عادی و طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، خودروهای شاهین، کوییک اس، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک، کوییک آر با گیربکس اتوماتیک، کوییک با گیربکس معمولی و کوییک آر با گیربکس معمولی را بدون قرعه کشی عرضه می‌کند.

همچنین در طرح پیش یکساله ویژه متقاضیان عادی و طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز خودروهای کوییک اس، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک و کوییک آر با گیربکس اتوماتیک بدون قرعه کشی به فروش رسیدند.

آرین پارس موتور نیز با خودرو لاماری در دو طرح فروش فوق العاده و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده در مرحله سوم عرضه خودرو در سامانه یکپارچه با موعد تحویل ۹۰ روز کاری شرکت کرد.

نمایش بیشتر

۳ دیدگاه

    1. عرض سلام و احترام؛

      از طریق وبسایت شرکت تولید کننده خودرو مورد نظر پیگیری نمایید.

      موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا